Werkgroepen

Werkgroepen:

Wergroepe-Mail Wergroepe-Mail
Activiteitenactiviteiten@cw-hestia.nl Klussenklussen@cw-hestia.nl
Administratieadministratie@cw-hestia.nl Ledenwervingledenwerving@cw-hestia.nl
Archiefarchief@cw-hestia.nl Lief & Leedlief-leed@cw-hestia.nl
Barbar-werkgroep@cw-hestia.nl Penningmeesterpenningmeester@cw-hestia.nl
Bestuurbestuur@cw-hestia.nl Pensionado'spensionados@cw-hestia.nl
Bestuur VvEbestuurvve@cw-hestia.nl Roosters soep/schoonmaakroosters@cw-hestia.nl
Beheer VvE *beheervve@cw-hestia.nl * Webmasterwebmaster@cw-hestia.nl
Contactencontacten@cw-hestia.nl Secretariaatsecretariaat@cw-hestia.nl
Coördinatie opruimenopruimen@cw-hestia.nl Tuintuin@cw-hestia.nl
CR-projectcr-project@cw-hestia.nl Tuin-projecttuin-project@cw-hestia.nl
Keuken voorraadkeuken@cw-hestia.nl Verhuur CRverhuur@cw-hestia.nl
Kinder/Tienerkinder-tiener@cw-hestia.nl Wassen/Drogenwas-droog@cw-hestia.nl

* beheervve@cw-hestia.nl: (1) Bestuur VVE, (2) Bestuur, (3) Centrada, (4) vvebeheer@vanderlinden.nl.



Onderstaand de taken voor de tuinwerkgroep

Tuinwerk weekend
2x per jaar: april (voor/na Pasen) en oktober (voor/na herfst vakantie), eventueel een 3e weekend voor de zomervakantie

  1. weekend prikken met werkgroep
  2. rondje door de tuin welke werkzaamheden er (echt) moeten gebeuren
  3. datum via mail/ briefje aan mede bewoners + vragen om groen container beschikbaar te stellen
  4. afvoer snoeiafval -> a) wie wil rijden (trekhaak) b) op tijd reserveren (gratis) aanhanger via benzine station t Gilde (Gildehof) https://tgildevof.nl/#Aanhangers
  5. navraag wie de interne verzorging wil regelen (koffie/ cake/ soep/ broodjes)

NB - veel van de taken kun je delegeren

Gras maaien

Volgens mij is er een schema om tussen april en oktober (herfstvakantie) gras bij te houden,
medebewoners die regelmatig gras maaien: Bas, John, Mareille, mogelijk nog meer

  1. zijn de messen nog scherp
  2. is er nog brandstof
  3. zijn er voldoende mensen die willen maaien
  4. is het schema naar ieders tevredenheid

NB Afgelopen jaren hebben B. en M. nrs 1 en 2 geregeld.

Tussentijdse acties

  1. Snoeien van de heggen (beukenhaag bij blokhut, ligusterhaag bij zitje, laurierhaag op de helling)
  2. Gras afsteken achterpaden
  3. Onkruid wieden tuin kanaalkant en de perken

NB - wanneer het weer nodig is : vooral een kwestie van samen afstemmen, wie het oppakt en op welke termijn

Na najaars-tuinwerk weekend

  • Welke gereedschappen moeten vervangen worden of geslepen
  • Welke perken hebben bemesting nodig
  • Begroting voor het nieuwe jaar
  • Gereedschap aanschaffen / laten slijpen

Belangrijkste taak voor de coördinator:
met de werkgroep de data prikken voor tuinwerkweekend;
controle van de gereedschappen;
afstemmen wie wat gaat doen (mn bij de tussentijdse acties)

16-4-2020


 

2020-04-16 (4618)